Preloader Close
B O R C H E
borche.com.tr bir HASTEK Plastik Sistemleri markasıdır.

Hakkımızda

Hakkımızda

BORCHE HAKKINDA

Borche Machinery Co. Ltd., plastik enjeksiyon makinesi konusunda teknik bilgi ve ticari deneyimi yüksek Mr. Zhu Burrender Borche ve güçlü ortaklar grubu tarafından, 2003 yılında Çin Halk Cumhuriyeti'nde kurulmuştur. 

Borche, kurulduğu günden bugüne dek "üretim ve hizmette" en kaliteli üretici olma hedefiyle en son teknolojiyi üretim tesislerine entegre ederek, yüksek teknolojik donanımlı tesislerindeki üretim kapasitesi ve kalitesiyle hızlı bir şekilde büyümüş ve Çin Halk Cumhuriyeti'nin en güçlü 10 plastik enjeksiyon makine üreticileri arasında yerini almıştır.

Sürekli gelişen üretim gücü, üstün ürün kalitesi ve enerji ihtiyacının sürekli arttığı ama kaynakların gittikçe azaldığı dünyada, enerjinin verimli kullanılmasını sağlamak amacıyla enerji tasarrufu sağlayan makineleri ile değer yaratan Borche, Yüksek Müşteri Memnuniyeti Sağlama takdir ödülüne sahip olup, Çin genelindeki ilk 500 sanayi kuruluşu arasında gösterilmektedir. 

Borche, 3 ayrı üretim tesisi, 80.000 m­­­² üretim alanı ve binlerce çalışanı ile makine ve teknik destek konusunda Çin Halk Cumhuriyeti'nin en güçlü sanayi kuruluşlarından biri olmanın ötesinde plastik makinesi üretimi ile plastik sektöründe küresel bir oyuncuya dönüşmüştür.

Gelişime açık ve dinamik yapısıyla pazarda farklı alanlarda adından söz ettiren Borche, her geçen gün faaliyet alanını genişletmektedir.


BORCHE & HASTEK PLASTİK SİSTEMLERİ

Hastek Plastik Sistemleri'nin temel stratejisi, Türkiye ekonomisine katma değer yaratırken, yenilikçi ürün ve hizmetlerini geliştirmeye odaklı bir vizyon üzerine kuruludur. Bu vizyon ile 60 yılı aşkın bir süredir edindiği sektörel tecrübe ve plastik konusunda bilgi birikimi, alanında uzman ve dinamik kadrosu ile ilk günden itibaren önce kalite, zamanında ve eksiksiz hizmet politikasıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Türkiye'de plastik sektöründe önemli bir pazar payına sahip olan Hastek Plastik Sistemleri, plastik enjeksiyon makinesi üretiminde önemli bir küresel oyuncu olan Borche'un, Türkiye temsilciliğini alarak, plastik üretiminde ezber bozan ve inovatif teknolojik çözümleri ile Türk plastik sanayisine sunmaktadır.

Plastik enjeksiyon makinesi üretimiyle Asya kıtasının en güçlü markalarından olan Borche, Türk plastik endüstrisinde geniş bir hizmet ağına sahip olan çözüm ortağı Hastek Plastik Sistemleri ile Türkiye pazarına, yüksek stok kapasitesiyle makine ve yedek parça stoğu sağlamaktadır.


BORCHE BAŞARI ÖDÜLLERİ

Çin Plastik Enjeksiyon Makine Üreticileri Arasında En Güçlü 10 Markadan Biri

Çin'in İlk 500 Sanayi Kuruluşu

İleri Teknoloji ve İnovasyon Ödülü

Yüksek Müşteri Memnuniyeti Sağlama Ödülü

Ulusal Enerji Tasarrufu Üstün Verimlilik Ödülü

Asya Kıtasında Üretilen İlk 4 Malzemeli Plastik Enjeksiyon Makine Üreticisi